ویژگی های سبک غذایی کمروس

ترکیب موزون مواد و چاشنی ها

رستوران ارگانیک کمروس در تهیه غذاهای خود از ترکیب موزونی از ادویه ها و چاشنی ها استفاده می نماید به نحوی که موجب تندی و عدم تعادل غذاها نشود

آشپزی ترکیبی

آشپزی ترکیبی یا fusion cooking ترکیب آشپزی سنتی ایران با غذا های سایر ملل و غذا های ابداعی مبتنی بر اصول تغذیه یکپارچه (integrative nutrition) می باشد

پرهیز از هر نوع مواد فرآوری شده

در سبک غذایی کمروس از هر نوع مواد فرآوری شده و شکر و نمک سفید و گلوتن پرهیز می شود و تلاش می گردد تا غذایی سالم به مشتریان ارائه شود

استفاده از مواد ارگانیک و طبیعی

در سبک غذایی کمروس از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک تهیه شده در ایران و خارج از کشور استفاده می شود تا هم سلامت و هم طعم غذا افزایش یابد.

درباره سبک غذایی کمروس

. در این سبک که در جریان بیش از پانزده سال فعالیت مستمر ما در ایجاد غذاهای ابتکاری ملهم از غذای اصیل ایرانی و سایر فرهنگ های غذائی شکل گرفته دوگانه متناقض" غذای سالم علیه غذای خوش طعم" حل شده و این اصل تغذیه طبیعی که طعم خوش غذا از سلامت آن ناشی میشود به گواه هزاران مراجع به رستوران کمروس در تورونتوی کانادا در عمل و نه در حرف اثبات شده است!

آشپزی سبک کمروس نوع ابتکاری آشپزی انواع غذا ها، سوپ ها، سالادها، دسر ها و پیش غذاهای ایرانی و غذاهای ترکیبی فرهنگ های مختلف جهان (fusion food) است که مبنای آن تاکید روی دو عنصر جدائی ناپذیر "طعم" و"سلامت" و پیروی از اصول "تغذیه یکپارچه" (Integrative Nutrition) است که تصادفا با بسیاری از اصول طب و تغذیه سنتی ایران در توافق می باشد.

تاریخچه کمروس

در نوامبر 2003 (آبان 1382) شرکت کمروس ارگانیک فودز (Camros Organic Foods) با شعار "طعم و تندرستی در هر لقمه" با ارائه غذا های ایرانی و غذا های ابداعی به اصطلاح "ترکیبی" فرهنگ های مختلف در تورنتوی کانادا به همت مژده شمس دارای مدرک تغذیه و سلامت از مدرسه معتبر آمریکائی " انستیتوی تغذیه جامع" (Institute for Integrative Nutrition ) و با هدف اشاعه فرهنگ غذای سالم و فرهنگ غنی ایرانی بویژه فرهنگ غذاهای سالم ایرانی اغاز بکار کرد.

بلافاصله پس از آغاز فعالیت با اقبال دلگرم کننده مردم و رسانه های معتبر کاناد از جمله رادیوی دولتی سی بی سی، (CBC Radio)، هفته نامه "چشم" (Eye Weekly)، مجله "اکنون" (Now Magazine)، "زندگی تورونتو" (Toronto Life)، هفته نامه وایتالیتی (Vitality Magazine) و تعداد زیادی از سایت ها و رسانه های مجازی علاقمند به تغذیه سالم قرار گرفت.

برای مشاهده کمروس در رسانه های آنلاین به لینک های زیر مراجعه نمایید

تهران، میدان تجریش، فودکورت مجتمع تجاری قائم

برای تماس با ما با شماره زیر تماس بگیرید:

  • 09027271461
  • 09382588753